Roletky den/noc – Plisé rolety

Roletky den/noc – Plisé rolety

Rolety

Řetízkovou roletu lze zastavit v jakékoli poloze a regulovat tak zcela plynule míru zatemnění podle Vašich potřeb a nálady. Rolety dodáváme dle požadavku v hliníkové kazetě s postranními vodícími lištami. Systém rolety tak umožňuje optimální zastínění vašeho interiéru. Jednou z nejdůležitějších vlastností rolet je dokonalé stínění, při kombinaci s látkou Blackout docílíte téměř stoprocentního zatemnění.

Roleta je určená k všestrannému využití, lze ji použít pro jakékoli okenní a dveřní systémy. Pro optimální barevné sladění roletového systému s Vašimi stávajícími okny nebo dveřmi můžete vybírat z mnoha barevných odstínů a dekorů. Rolety vyrábíme z kvalitních a funkčních materiálů. V nabídce látek pro rolety naleznete mnoho barevných odstínů, moderních vzorů a textur, včetně látek plně zatemňujících. Kombinací vhodného vzoru, odstínu či textury dotvoříte Váš interiér v jedinečný a osobitý funkční celek.

Rolety den / noc

Rolety den / noc účelně a efektivně kombinují vlastnosti klasické rolety a horizontální žaluzie, dokáží tak zcela nahradit záclonu nebo závěs. Pestré stínící materiály plně vyhovují požadavkům na komfortní zastínění a obohatí interiér o další luxusní prvek.

Plisé rolety

Skládaná roleta PLISÉ je moderní, dekorativní a vysoce funkční stínící prvek vhodný do jakéhokoli interiéru. Roletu lze použít jak pro svislá okna či dveře, tak i pro střešní okna a jiná atypická zastínění. Díky upevnění přímo u skla napomáhá roleta optimalizovat tepelnou pohodu v místnosti. V letním období velmi dobře zabraňuje pronikání nežádoucího tepla dovnitř, v zimním období pak naopak zamezuje úniku tepla ven.

PLISÉ je variabilní systém, který lze stahovat libovolně po celé délce okna umožňuje tak regulovat míru zastínění podle aktuálních potřeb. Systém PLISÉ je dostupný v mnoha barevných provedeních. V naší široké nabídce textilií pro rolety PLISÉ naleznete textilie různých druhů, barevností, designů a funkčních vlastností.

Nezávazná poptávka montáže v rámci Moravskoslezského kraje.

+420 777 147 777

Poptávkový formulář