Garážová vrata Hörmann

Garážová vrata Hörmann

Garážová vrata Hörmann patří ke špičkovým garážovým vratům. Výhody, které garážová vrata Hörmann nabízí, patří především velká flexibilita těchto vrat, vybrat si můžete z různých provedení a systémů. Garážová vrata Hörmann Ostrava patří k nejčastěji instalovaným garážovým vratům.

Ke stažení _ Akční Leták 2023

Sekční garážová vrata Hörmann

Elegantní automatická sekční vrata se otvírají svisle nahoru. Tak získáte více místa v garáži a před garáží a máte celý průjezd volný. Sekční vrata padnou vždycky – nezáleží na tom, je-li otvor vaší garáže pravoúhlý nebo zkosený, má kruhovou výseč nebo kruhový oblouk. Proto se ideálně hodí i pro dodatečnou modernizaci.

Boční sekční vrata Hörmann

Díky bočnímu otvírání vrat zůstává strop garáže neomezeně využitelný. Můžete zde uložit například surfovací prkna nebo kanoe. Díky své konstrukci jsou boční sekční vrata použitelná i u obtížných montážních situací, jako jsou sklony střechy.

U nových bočních garáží je tak zvaná funkce integrovaných dveří standardní. To znamená, že bez ohledu nato, ovládáte-li vrata ručně, nebo jsou komfortně vybavena pohonem, můžete vrata jen kousek odsunout, abyste se do garáže dostali rychleji. To je praktické a snižuje to dobu čekání, když si chcete z garáže vyzvednout např. jízdní kolo.

Vrata pro hromadné garáže ET 500/ST 500 Hörmann

Optimální hospodárnost, trvalá funkční a osobní bezpečnost a mimořádně klidný chod i při vyšší frekvenci – to jsou výrazné vlastnosti vrat pro hromadné garáže ET500.

Prakticky bezúdržbová konstrukce vrat se otvírá a zavírá lehce, velmi tiše a bezpečně díky technice protizávaží nepodléhající opotřebení.

Robustní konstrukce vrat nabízí možnosti individuálního ztvárnění pomocí četných variant výplní, například: perforovaný plech, lamely nebo výplň na straně stavby.

Rolovací garážová vrata RollMatic Hörmann

Garážová vrata RollMatic od firmy Hörmann umožní získat spoustu místa před garáží i v garáži. K zaparkování můžete najet až přímo před vrata, navíc zůstane volný prostor u stropu garáže.

Profil vrat RollMatic je vyroben z jakostního hliníku a vrata jsou standardně vybavena moderní technikou pohonů Hörmann.

Pohon je upevněn mimo konzolu a je proto snadno udržovatelný. Rozběhy i zastavení vrat RollMatic jsou mimořádně měkké a nehlučné, což je vůči vratům šetrné. Vnitřní spínač a osvětlení garáže je integrováno již v ovládací skříni.

Výklopná vrata Berry Hörmann

Kvalitní, bezpečná a komfortní vrata Hörmann.

Díky mnohostrannosti motivů najdete jistě i vrata pro váš dům podle vašeho přání.

Pohony garážových vrat – uklidňující bezpečí

Nezvaní hosté mají u automatických sekčních vrat Hörmann sotva nějakou šanci.

Bezpečný, pohodlný, exkluzivní: rádiový systém Hörmann BiSecur

Už není třeba chodit při větru a dešti před dveře, abyste se podívali, zda jsou garážová vrata zavřená. Inovační rádiové dálkové ovládání Hörmann BiSecur s možností dotazu na stav přesvědčuje jedinečnými komfortními a bezpečnostními funkcemi a dálkovými ovladači s exkluzivním designem se vzhledem leštěného dřeva.

Domovní dveře – bezpečnost, na kterou se můžete spolehnout!

Hörmann vám na přání dodá kompletní dveřní systém s třídou odporu 2 doporučovaný i poradenskými centry kriminální policie.

Nezávazná poptávka montáže v rámci Moravskoslezského kraje.

+420 777 147 777

Poptávkový formulář