Okenní sušáky bez vrtání

Okenní sušáky bez vrtání

Předokenní sušák je určený k jednoduché montáži na plastové i dřevěné okenní rámy. Má velmi dobré mechanické vlastnosti, při dlouhodobém používání se neohýbá. Díky snadné montáži bez jakéhokoliv vrtání, zůstává záruka na nová okna i po montáži nedotčena. V rámci severní Moravy nabízíme montáž sušáků ZDARMA!

Okenní sušák prádla pevný

Okenní sušák prádla pevný, zároveň využijete jako předokenní zahrádku. Jedinečný, spolehlivý montážní systém eliminuje problémy s prohýbáním okenního rámu při dlouhodobém používání. Sušák je standardně dodáván s kvalitní šňůrou opatřenou zesílenou, zdravotně nezávadnou plastovou vrstvou.

od 2 490 Kč bez DPH / za bm

Okenní sušák prádla polohovací

Unikátní polohovací systém umožňuje pohodlný dosah na všechny šňůry i osobám menšího vzrůstu. 2 polohy sušení, zimní poloha – sušák sklopený ve svislé poloze pod oknem, servisní poloha – pohodlně otřete či vyměníte šňůru. Tento systém čtyř uživatelských poloh je průmyslově chráněn a je jediným na našem trhu, který lze obsluhovat jednou rukou z jednoho místa !

od 2 890 Kč bez DPH / za bm

Okenní zahrádka

Okenní zahrádka k zabezpečení květinových truhlíků, či jiných předmětů na parapetu Vašeho okna. Tato dvojitá okenní zahrádka, zajistí větší stabilitu květinových truhlíků, osazených vyššími nebo převislými květinami. Jako u všech ostatních našich výrobků i zde je použit montážní systém, který nijak nepoškozuje okenní rám a záruka na vaše okna zůstává, po montáži našich výrobků, nedotčena!

od 1 490 Kč bez DPH / za bm

Nezávazná poptávka montáže v rámci Moravskoslezského kraje.

+420 777 147 777

Poptávkový formulář