Okenní a dveřní sítě proti hmyzu

Okenní a dveřní sítě proti hmyzu

Rolovací okenní sítě proti hmyzu

Rolovací sítě jsou z kvalitního a UV stabilního PVC materiálu. Síť je oddolná vůči povětrnostním podmínkám.

V případě této sítě je potřebný zásah do plastu, pro uchycení bubnu rolovací sítě a vodících kolejnic.

Základem rolovací sítě je buben s navinutou síťovinou. V bubnu se při kompletaci sítě napne pružina, která zabezpečuje, že při uvolnění úchytného háku se síť navine zpět do bubnu.

 

Rolovací dveřní sítě

Na rozdíl od rolovacích okenních sítí mají rolovací síťové dveře větší rozměry a s výjimkou PVC bubnu je konstrukční část rolovacích sítí z hliníku. Vyžaduje si to zvýšené zatížení na materiál vzhledem k jeho velikosti.

Rolovací síťové dveře fungují podobně jako rolovací sítě. Oproti rolovacím sítím se dveře uchycují pásovým magnetem, který je vsazený uvnitř koncové kolejnice a na UNI závěsu. Tento systém je 100% spolehlivý.

 

 

Extrudované okenní sítě

Tento typ sítí je určený pro Euro okna a dřevěné okna, na kterých z důvodu přečnívající okapové lišty není možná montáž jiného typu sítě proti hmyzu.

Vyznačují se tím, že při montáži se nezasahuje do okna, ani není potřebné vrtání do plastu. Síť se jednoduše za pomoci plastových uší uchytí háčky o těsníci gumu okna.

A protože má každý typ okna jinou tloušťku rámu, máme v nabidce 6 typů háčků o velikostech 0, 12, 17, 20, 25, 30 mm, které jsou barevně přizpůsobené odstínům profilu sítě.

 

Extrudované dveřní sítě

Jsou určeny k montáži na dveře. Podle přání zákazníka se na síťové dveře montuje předěl. Ten je vyřešený jako oboustranné madlo a další dodatečná montáž madla už tedy není nutná.

 

 

 

 

Válcované okenní sítě

Tento typ sítě se montuje na starší typy dřevěných oken. Konstrukce rámu je z hliníku, a tak zabezpečuje dlouhou životnost, barevnou stálost a vysokou pevnost sítě.

Síťovina je vyrobená ze sklo-vlákna, takže je odolná vůči povětrnostním podmínkám.

 

 

Válcované dveřní sítě

Toto je klasický a nejoblíbenější typ síťových dveří vůbec. Na trhu už je více než 7 let a stále patří mezi nejobjednávanější a cenově nejvýhodnější.

Podle přání zákazníka lze na síťové dveře namontovat předěl a okopová lišta.

 

 

 

 

Nezávazná poptávka montáže v rámci Moravskoslezského kraje.

+420 777 147 777

Poptávkový formulář